Home > Filtrace > Orbicol - Modulový filtr

„Spolehlivá filtrace“ je komplexní značka společnosti HOBRA pod kterou jsou identifikovány všechny její výrobky a služby v oblasti filtrace kapalin. Jedná se v podstatě o marketingový projekt, který v sobě skrývá vše co HOBRA v té které oblasti vyrábí, nabízí a dodává.

Orbicol - Modulový filtr

Modulová filtrační zařízení ORBICOL jsou vyráběna z vysokojakostních ocelí. Skládají se ze stojanu na třech nožkách, snímatelného krytu, spodního a vrchního talíře a upínacího segmentu. Jsou vyráběna ve dvou základních velikostech a to ORBICOL 30 a ORBICOL 40.

Oba dva typy je možné zhotovit pro použití jednoho až tří resp. čtyř modulů. Výhodou těchto zařízení je uzavřená filtrace bez přístupu vzduchu, bez úkapů, jednoduché a rychlé nasazení modulů a jejich regenerovatelnost.

Další výhodou je vertikální stavba zařízení, která neklade zvýšené nároky na objem vody při regeneraci a sterilizaci. Modulová filtrační zařízení ORBICOL nacházejí uplatnění v nápojovém průmyslu, průmyslu farmaceutickém, chemickém a kosmetickém, ale i při biotechnologických aplikacích.

Dokumenty ke stažení:
ORBICOL - Produktový list (3.2MB, .PDF)


ORBICOL 30

Modulové filtrační zařízení ORBICOL 30 je určeno pro použití 1 – 3 modulů ORBIFILT velikosti 12“. Systém filtrace v uzavřeném prostoru bez přístupu...

Aplikace:
Víno, Pivo, Alkoholické nápoje, Nealkoholické nápoje, Potraviny, Chemie, Farmacie, Oleje a bio-paliva

ORBICOL 40

Modulové filtrační zařízení ORBICOL 40 je určeno pro použití 2 – 4 modulů ORBIFILT velikosti 16“. Systém filtrace v uzavřeném prostoru bez přístupu vzduchu...

Aplikace:
Víno, Pivo, Alkoholické nápoje, Nealkoholické nápoje, Potraviny, Chemie, Farmacie, Oleje a bio-paliva

Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: