Home > O společnosti > Novinky

Společnost HOBRA-Školník je významný evropský výrobce řešení v oblastech filtrace a izolace. První izolační výrobky se značkou HOBRA spatřily světlo světa před 85-ti lety a problematikou filtrace se HOBRA zabývá již více než 65 let. Přesvědčte se o špičkové kvalitě izolačních a filtračních produktů vyvíjených a vyráběných za použití nejmodernějších technologií a přísných standardů kvality.

Novinky


Jsme opět na veletrhu Brau Beviale. Navštivte nás!

Hobra se opět účastní veletrhu Brau Beviale (12.-14.11.2019) v Norimberku. Náš stánek číslo 435 naleznete v hale 7. Navštivte nás a nechte se inspirovat. V případě, že máte zájem o vstup zdarma na veletrh, tak napište na e-mail info@hobra.cz. Těšíme se na vás.

Více o veletrhu na www.braubeviale.de.


Test intergity filtračních svíček nově v BS vinařské potřeby

Ve spolupráci s Hobrou nabízí nově náš partner firma BS vinařské potřeby ve své provozovně ve Velkých Bílovicích testování neporušenosti membránových filtračních svíček. Test integrity zahrnuje samotné měření neporušenosti membrány, vyhodnocení a potvrzení výsledků provedených testů. Služba je nabízena pouze pro membránové svíčky o velikosti 10“. Testovatelné jsou všechny naše filtrační svíčky Candefilt typu HMV.

Více informací na stránkách BS naleznete zde. Více informací o našich filtračních svíčkách pak zde.
 


Ochutnejte vína z celého světa vyrobena také díky HOBRA FILTRACI

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na veletrhu Intervitis Interfructa 2018 konaném od 4. do 6. listopadu 2018 ve Stuttgartu v Německu. Bude nám potěšením setkat se tam s Vámi osobně a představit Vám naše filtrační média, od filtračních desek Hobrafilt® po filtrační svíčky Candefilt®.

Navíc letos na stánku ochutnáte vína z celého světa filtrovaná také prostřednictví našich výrobků. Těšte se na vína například z Gruzie, Itálie, Moldávie, Německa a dalších zemí. Samozřejmostí bude víno z Moravy.

Přijďte a užijte si světová vína vyrobaná také díky HOBRA FILTRACI.

 

Stáhněte si vinný lístek v PDF zde


Vyzkoušejte naše nové filtrační svíčky Candefilt® - HMVX

Inovativní řešení povrchové úpravy PES membrán a větší efektivní filtrační plocha přináší až o 20% delší životnost ve srovnání s tradičními membránovými svíčkami a také následující výhody:

• výrazně snížená afinita membrány ke koloidům a slizovitým látkám

• rychlejší průtok filtrovaného vína

• pomalejší zanášení filtračních pórů

• jednodušší a rychlejší sanitace a regenerace

Bližší informace o novince najdete zde nebo je získáte u našich prodejních specialistů nebo u oficiálních prodejců.


Využijte unikátních vlastností žárovzdorných desek Tibrex

Žárovzdorné desky TIBREX®  jsou vyráběny z keramických hlinito-křemičitých žárovzdorných vláken, pojených pouze anorganickým pojivem. Tyto unikátní desky se používají pro účely, při nichž je požadována vysoká tepelně izolační schopnost za vyšších teplot.


Hledáte vysoce efektivní sorpční filtrační desky?

Odpovědí jsou naše hloubkové filtrační desky HOBRAFILT řady "R". Více informací najdete zde:  http://www.hobra.cz/cs/hobrafilt/rada-r.

V případě dotazů se na nás obraťte.


Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: