Home > O společnosti > Novinky

Společnost HOBRA-Školník je významný evropský výrobce řešení v oblastech filtrace a izolace. První izolační výrobky se značkou HOBRA spatřily světlo světa před 85-ti lety a problematikou filtrace se HOBRA zabývá již více než 65 let. Přesvědčte se o špičkové kvalitě izolačních a filtračních produktů vyvíjených a vyráběných za použití nejmodernějších technologií a přísných standardů kvality.

Novinky


Zveřejnili jsme naše firemní video "Spolehlivá filtrace"

Představujeme se v rámci projektu SPOLEHLIVÁ FILTRACE. Podívejte se tak trochu pod pokličku a získejte představu o tom, jak skutečně vyrábíme naše filtrační desky Hobrafilt® a jaké další výrobky dodáváme. Dozvíte se i něco z naší docela dlouhé historie, prozradíme kdo jsou naši zákazníci a kde všude už působíme.

Podívejte se na video s českým komentářem zde: 

HOBRA video 2


Nový letáček poradí jak připravit víno k finalizaci

Právě jsme publikovali kompaktním letáček zabývající se problematikou přípravy vína k finalizace, resp. ke konečné filtraci.

 

Říkáme, že precizní příprava vína před plněním je 80 % úspěchu kvalitního nalahvování. Zbylých 20 % připadá na mikrofiltraci a sanitaci. A na filtraci, na tu jsme tu my!

Věříme, že se informace budou hodit. Letáček si můžete přečíst nebo stáhnout zde: WWW.HOBRA.CZ/VINO.


Využijte unikátních vlastností žárovzdorných desek Tibrex

Žárovzdorné desky TIBREX®  jsou vyráběny z keramických hlinito-křemičitých žárovzdorných vláken, pojených pouze anorganickým pojivem. Tyto unikátní desky se používají pro účely, při nichž je požadována vysoká tepelně izolační schopnost za vyšších teplot.


Hledáte vysoce efektivní sorpční filtrační desky?

Odpovědí jsou naše hloubkové filtrační desky HOBRAFILT řady "R". Více informací najdete zde:  http://www.hobra.cz/cs/hobrafilt/rada-r.

V případě dotazů se na nás obraťte.


Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: